Gaspro Mariánské Lázně s.r.o. | voda a kanalizace, topení a plyn

O nás

Nabízíme profesionální služby v oboru voda, topení, plyn ve vysoké kvalitě. Projekce, vizualizace, dodávka a montáž, záruční a pozáruční servis – Zkrátka od Vašich představ až po samotnou realizaci.
Proto neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes.

Společnost Gaspro Mar. Lázně s.r.o. původním názvem Florida X, vznikla zápisem v obchodním rejstříku v roce 1995. Pro společnost byl zásadní rok 2012, který byl rokem plným změn. Milníkem, ve kterém společnost změnila majitele a zásadně rozšířila okruh svých obchodních a výrobních aktivit. Proces přeměny byl završen přejmenováním společnosti do dnešní podoby.

více

Voda a kanalizace

Provádíme instalace a opravy rozvodů vody a kanalizace, montáž sanity. Pro Vaši koupelnu navrhneme technické a dispoziční řešení, které si následně prohlédnete ve 3D vizualizaci.

více

Topení a plyn

Nabízíme montáž rozvodů ústředního vytápění všech materiálů od svařovaných ocelových trubek po nejnovější materiály z vícevrstvých a plastových trubek a uhlíkové oceli.
Montáž radiátorů, podlahového a stěnového vytápění, podlahových konvektorů.

více

Výměna kotlů

Od 1. září 2022 bude podle zákona o ochraně ovzduší z roku 2012 povoleno používat kotle pouze 3. a vyšší emisní třídy podle ČSN EN 303-5. Cílem je snížení znečištění ovzduší z malých spalovacích zdrojů, která využívají pevná (tuhá) paliva.

více