Gaspro Mariánské Lázně s.r.o. | voda a kanalizace, topení a plyn

O NÁS

Nabízíme profesionální služby v oboru voda, topení, plyn ve vysoké kvalitě.

Projekce, vizualizace, dodávka a montáž, záruční a pozáruční servis.

Zkrátka od Vašich představ až po samotnou realizaci.

Proto neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes.

Společnost Gaspro Mar. Lázně s.r.o. původním názvem Florida X, vznikla zápisem v obchodním rejstříku v roce 1995. Pro společnost byl zásadní rok 2012, který byl rokem plným změn. Milníkem, ve kterém společnost změnila majitele a zásadně rozšířila okruh svých obchodních a výrobních aktivit. Proces přeměny byl završen přejmenováním společnosti do dnešní podoby – Gaspro Mar. Lázně s.r.o. Těmto změnám se nutně musel přizpůsobit i tým zaměstnanců, který se rozrostl především o pracovníky z oboru technického zařízení budov. Na dlouholetou praxi těchto lidí z oboru navázaly i úzké vazby s dodavateli jednotlivých částí díla od projektantů počínaje až po realizační společnosti zajišťující návazná řemesla. Díky tomu jsme dnes schopni nabídnout kompletní dodávky v celém rozsahu přání a požadavků zákazníka.

Nyní je činnost v oblasti instalatérství a topenářství jednou z hlavních aktivit společnosti.

Voda a kanalizace

Provádíme instalace a opravy rozvodů vody a kanalizace, montáž sanity. Pro Vaši koupelnu navrhneme technické a dispoziční řešení, které si následně prohlédnete ve 3D vizualizaci.

více

Topení a plyn

Nabízíme montáž rozvodů ústředního vytápění všech materiálů od svařovaných ocelových trubek po nejnovější materiály z vícevrstvých a plastových trubek a uhlíkové oceli.
Montáž radiátorů, podlahového a stěnového vytápění, podlahových konvektorů.

více

Výměna kotlů

Od 1. září 2022 bude podle zákona o ochraně ovzduší z roku 2012 povoleno používat kotle pouze 3. a vyšší emisní třídy podle ČSN EN 303-5. Cílem je snížení znečištění ovzduší z malých spalovacích zdrojů, která využívají pevná (tuhá) paliva.

více